ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Capri (Zirbe)

 • Model Capri nově nabízíme také ve speciálním provedení z horské borovice limby - Zirbe. Využijte blahodárných vlivů této dřeviny na zdraví Vašeho těla a přeneste se díky její nezaměnitelné vůni do prostředí alpských lesů. Pro maximální zachování pozitivních účinků horské borovice jí standardně ponecháváme bez povrchové úpravy. Více si o této unikátní dřevině můžete přečíst výše v záložce "Více o Zirbe", o blahodárných účincích dřevin pak mluvíme obsáhleji zde.

  Upozornění: Přiložená fotografie slouží pouze jako názorná ukázka toho, jak může postel Capri vypadat. Berte na vědomí, že každý kousek tohoto modelu má jedinečný vzhled! Součástí tohoto formuláře je pouze model postele Capri (bez Spacích systémů). Na obrázku je provedení z horské borovice (Zirbe) s nočními stolky N5.

  Dodací lhůta: 2-3 měsíce (výroba na zakázku)

 • Fenomén vysokohorské borovice limby je v alpských zemích dobře známý. Dřevo tohoto nádherného stromu, známého spíše pod německým označením Zirbe, se stalo hitem díky svému pozitivnímu vlivu na lidské zdraví. Limba mimo jiné zbavuje napětí a uklidňuje při fyzických a mentálních zatíženích, či stabilizuje krevní oběh.
   
  Pozitivní vliv Zirbe na zdraví potvrzuje také studie rakouského institutu Joanneum Research. Během osmihodinového spánku se sníží tepová frekvence až o 3 500 srdečních tepů, což představuje asi jednu hodinu srdeční aktivity. Spánek je tak hlubší, klidnější a kvalitnější.
   
  Borovice limba vytváří pohodu. V místnosti, kde se nachází, se okamžitě cítíte příjemně uvolněně a vystresované nervy mohou vypnout. Své o tom ví také rakouský renomovaný profesor Maximilian Moser, jenž strávil zkoumáním této dřeviny podstatnou část své vědecké kariéry.
   
  Výsledky jeho studií hovoří naprosto jasně. To, co obyvatelé alpských regionů znali a po generace předávali, lze v těchto studiích prokázat. U testované skupiny lidí spících v ložnici z limbového dřeva došlo kromě zmíněného snížení tepové frekvence také ke zvýšení schopnosti soustředit se či pozitivnímu vlivu na nervový systém. Proslulé jsou také silné antibakteriální vlastnosti této dřeviny. Bylo dokázáno, že Zirbe má největší antibakteriální účinek na škodlivé organismy a bakterie z celkem 14 testovaných druhů dřeva. Pokud je borovice limba umístěna v obývacím pokoji nebo ložnici, vytváří nádherně dřevitou vůni.

Dotaz na produkt

Capri (Zirbe)

Souhlasím se zpravování ůdajů za účelem zpracování dotazu

Doporučit kamarádovi

Capri (Zirbe)

Souhlasím se zpracováním údajů za účelem odeslání formuláře

Podobné produkty


Zeptejte se

Potřebujete s něčím poradit? Rádi Vám pomůžeme. Můžete se na nás obrátit pomocí online chatu nebo nám zavolat na níže uvedené telefonní číslo, na které se dovoláte každý všední den mezi 8:30 - 15:00.