ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Věčně proleželá matrace? Spací systém nabízí řešení pro lidi s vyšší váhou

Pro dvoustranný lamelový rošt ve Spacím systému 120+ využíváme speciální vyztužené materiály pro lidi s vyšší váhou.“Vždyť je to jedno, jestli za matraci dám pět, deset nebo dvacet tisíc. Stejně je každá po chvíli promáčklá,” říká rezignovaně pan Jaroslav, z jehož tónu lze vycítit, že vinu klade spíše své postavě než výrobcům matrací. Brzy šedesátiletý muž váží téměř 140 kilogramů a na základě svých četných zkušeností s nejrůznějšími matracemi již nevěří, že by mu nějaká matrace mohla fungovat alespoň několik let tak, jak by měla.

V dnešní době trpí nadváhou značná část společnosti. Příčiny jsou sice různé, výsledkem je však obvykle řada nepříjemných starostí. Jednou z nich bývá právě výběr vhodné matrace, ty totiž zpravidla nebývají koncipovány na tak vysokou a dlouhodobou zátěž. Když už těžší lidé najdou matraci, která jim poskytne potřebnou podporu pro tělo během spánku, jejich radost obvykle vyprchá po určité době, kdy materiály začnou ztrácet elasticitu.

Spací systém 120+ nabízí lidem tohoto typu dlouhodobé řešení. Dvoustranný lamelový rošt, který v systému přebírá stěžejní podpůrnou funkci, se kompletuje vždy individuálně na základě konkrétních fyzických proporcí daného člověka. V případě váhové kategorie nad 120 kilogramů používá firma Eurotest při kompletaci Spacího systému speciálně navržené materiály, které jsou přizpůsobené pro nadměrnou zátěž.

Klíčové výhody speciálního provedení matrace Spací systém 120+ pro lidi s vyšší váhou.

Spací systém 120+ je ideálním řešením pro lidi s vyšší váhou.Klíčovou roli pak sehrává možnost výměny pěnových nosníků uvnitř dvoustranného roštu. Díky této unikátní možnosti, kterou Spací systém nabízí, má jeho uživatel příležitost nejen tuhost systému v případě potřeby navýšit (použití tvrdších pěnových nosníků), ale také se kdykoliv vrátit do původního stavu, kdy byl Spací systém zcela nový (výměna opotřebovaných pěnových nosníků za nové).

Pana Jaroslava navzdory počáteční skepsi jedinečné přednosti Spacího systému přesvědčily natolik, že si výrobek pořídil. A svoje rozhodnutí už by rozhodně neměnil. “Konečně jsem našel matraci, na které se mi spalo dobře déle než jenom pár měsíců. Asi po čtyřech nebo pěti letech se začala potřebná tuhost matrace vytrácet a tak jsem si za pětistovku nechal zaslat nové pěny do roštu. Matrace teď zase funguje jako na začátku, aniž bych musel kupovat novou, jako tomu bylo dřív,” pochvaluje si zpětně pan Jaroslav a vyzdvihuje také skutečnost, že Spací systém je vyroben na míru, tudíž mu pasuje do jeho oblíbené rozšířené postele.

Také už Vás nebaví neustálé hledání nové matrace poté, co se Vám matrace doma proleží? Máte zájem o dlouhodobé a přitom zdravotně vyhovující řešení? Pak právě pro Vás je ověřený koncept Spacího systému tou správnou variantou.

 

 


 

 

 

Zeptejte se

Potřebujete s něčím poradit? Rádi Vám pomůžeme. Můžete se na nás obrátit pomocí online chatu nebo nám zavolat na níže uvedené telefonní číslo, na které se dovoláte každý všední den mezi 8:30 - 15:00.