ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Čtyři důvody, proč starší lidé nedají dopustit na Spací systém

Spací systém - nejlepší matrace pro senioryPriority člověka se v průběhu života zcela logicky mění. Kvalitní matraci, která zajišťuje potřebné předpoklady pro správnou regeneraci těla během spánku, tak vyhledávají zejména starší lidé, kteří častěji řeší problémy se zády. Léta ověřený koncept Spacího systému tak dlouhodobě nejvíce oceňují lidé v důchodovém či předdůchodovém věku, kteří kladou na kvalitní provedení matrace velký důraz. Podívejme se společně na čtyři hlavní důvody, proč je Spací systém právě v této věkové skupině tak oblíbený.

1. Zdraví na prvním místě

Naprosto stěžejní roli hraje samozřejmě zdravotní stránka věci. Ta je u Spacího systému prioritou. O optimální podporu těla se stará na základě fyzických proporcí individuálně zhotovený dvoustranný lamelový rošt, jenž zajišťuje správnou polohu páteře během spánku. Ta se pak může žádoucím způsobem uvolnit a meziobratlové ploténky tak mohou během spánku regenerovat.


Proč je Spací systém ideální matrací pro Vaše děti?

Kvalitní postel z masivního jasanového dřeva s elektrickým polohováním.Pozitivní dopady Spacího systému potvrzuje i uznávaný fyzioterapeut PaedDr. Jiří Vlček z centra medicíny pohybového systému Rehab: “Jako prevence bolestí zad je nejdůležitější vhodný pravidelný pohybový režim a žádná sebelepší matrace ho nenahradí. Kvalitní a na vaše tělo individuálně vytvořena podložka, kterou lze podle potřeb průběžně měnit, však může podstatně snížit již nastalé potíže nebo jim napomoci předejít. Spací systémy firmy Eurotest tuto kvalitu a individuální přístup splňují, mohu to posoudit jako specialista na poruchy pohybového systému i jako uživatel.”

2. Široké možnosti dodatečných úprav

Druhý bod přímo navazuje na fyzioterapeutova slova o možnostech případných úprav matrace. Tvrdost podpory vycházející z nastavení dvoustranného lamelového roštu lze totiž kdykoli upravit a reagovat tak na individuální potřeby každého jednotlivce. I dvěma lidem se zcela stejnými fyzickými proporcemi totiž může vyhovovat odlišná kombinace pěnových hranolů uvnitř roštu, která ovlivňuje výslednou tuhost celého systému. Spací systém s touto problematikou počítá a je koncipován tak, aby jednotlivé komponenty matrace šly v budoucnu jednoduše vyměnit dle potřeb daného člověka.

Dvoustranný lamelový rošt vytváří optimální podporu pro páteř

3. Komfort na míru

K čemu je kvalitní matrace, když se na ní necítíte pohodlně? Spací systém se vedle zmíněného roštu skládá z tenké matrace z kaučuku nebo studené pěny, materiál si vyberete na základě Vašich preferencí. Každé provedení je však perfektně prodyšné, jelikož je matrace vždy tenká - podporu pro tělo za každých okolností tvoří dvoustranný lamelový rošt ve spodní části celého systému. Ke Spacímu systému je možné si pořídit polohování, díky kterému lze nastavovat polohy jednotlivých částí matrace. Největší komfort poskytuje polohovací rošt s elektrickým motorem a dálkovým ovládáním, jednodušší alternativou jsou polohování mechanická.

Spolu se Spacím systémem si lidé nejčastěji pořizují i postelové konstrukce z masivního dřeva, které kromě neochvějné stability nabízí také nadstandardní komfort. Postele od firmy Eurotest jsou již v základním provedení 50 cm vysoké, díky čemuž se z nich velmi snadno vstává i starším lidem. Stejně jako Spací systém se i postele vyrábějí individuálně na zakázku a tak si zákazník může vybrat takřka libovolné rozměry, které mu vyhovují. Potřebujete kvalitní jednolůžkovou postel, která bude např. 105 centimetrů široká a atypicky 197 centimetrů dlouhá? Žádný problém.

Spací systém - nejlepší matrace pro seniory4. Cenová dostupnost

Přestože Spací systém určitě nepatří k nejlevnějším matracím na trhu, stále se řadí mezi cenově dostupné matrace. Nemusíte platit desítky tisíc, abyste pořídili kvalitní matraci. Spací systém je navíc koncept, na který je potřeba nahlížet jako na dlouhodobou investici. Jednotlivé opotřebované komponenty může zákazník z funkčních či hygienických důvodů v průběhu let postupně obměňovat za symbolické částky, nemusí však už kupovat zcela novou matraci a posléze si na ní zvykat. Základní provedení Spacího systému pro jednu osobu stojí 15 900 Kč.

Zaujal Vás koncept Spacího systému? Chcete se dozvědět více? Kromě informací dostupných zde na webových stránkách si můžete také sjednat schůzku v pražském nebo jihočeském showroomu, kde se Vám budou odborní poradci individuálně věnovat a navíc si zde budete moci Spací systém či postele z masivního dřeva prohlédnout na vlastní oči. Samozřejmostí je pak e-shop s možností konfigurace Spacího systému na míru.

 

 


 

 

 

Zeptejte se

Potřebujete s něčím poradit? Rádi Vám pomůžeme. Můžete se na nás obrátit pomocí online chatu nebo nám zavolat na níže uvedené telefonní číslo, na které se dovoláte každý všední den mezi 8:30 - 15:00.