• Kvalitní postel Capri z horské borovice Zirbe od jihočeské firmy Eurotest

  Vneste do své ložnice harmonii

  Vytvořte si v ložnici prostředí, ve kterém budete mít optimální podmínky ke správné regeneraci

  Přejít do e-shopu

 • Spací systém od firmy Eurotest

  Spací systém

  Naše unikátní lamelová matrace zajistí Vašemu tělu během spánku správnou podporu

  Více o Spacím systému

 • Kvalitní postele z masivu od firmy Eurotest

  Postele z masivu

  Vyrábíme stabilní postele z masivního dřeva s důrazem na zachování blahodárných vlivů jednotlivých dřevin

  Více o postelích

 • Navštivte nás - Eurotest Spací systémy

  Navštivte nás

  Zamluvte si termín v jednom z našich showroomů, kde se Vám budeme individuálně věnovat. Najdete nás v pražských Kunraticích nebo ve Starých Hodějovicích u Českých Budějovic.

  Sjednat schůzku

Naše filozofie

Cílem naší rodinné firmy je poskytnout zákazníkovi výrobek, který vytvoří optimální prostředí ke správné regeneraci těla během spánku. V posteli tráví člověk zhruba třetinu života a správná regenerace během spánku je základním stavebním kamenem pro zdraví lidského těla. Jelikož je člověk součástí přírody, pracujeme s kvalitními přírodními materiály, v jejichž prostředí je člověku přirozeně nejlépe.

Více o naší filozofii

Nejprodávnější produkty

Příští výstava

Dům Louny

Dům Louny

3. - 5. září 2021 na výstavišti v Lounech.

Další výstavy

Zdraví na prvním místě

Zdraví na prvním místě

Spací systém i naše postele jsou navrženy tak, aby vytvořily optimální prostředí pro správnou regeneraci Vašeho těla během spánku.

Servis a poradenství

Servis a poradenství

Koupí Spacího systému to u nás nekončí. Flexibilita systému nám umožňuje reagovat na potřeby zákazníka i zpětně.

Kvalitní materiály

Kvalitní materiály

Na kvalitě provedení nešetříme, upřednostňujeme využití ověřených přírodních materiálů.

Dlouhodobá životnost

Dlouhodobá životnost

Vysoká kvalita je naším základním pilířem, důraz klademe ale také na dlouhou životnost našich výrobků.

Česká firma

Česká firma

Kompletace našich produktů probíhá v České republice a odpovídá nejvyšším standardům Evropské unie.

Naši klienti

 • Penzion Bergamo

  Penzion Bergamo

  Penzion Bergamo v Českých Budějovicích je vybaven našimi Spacími systémy.

  více

  Penzion Bergamo, České Budějovice

  Penzion Bergamo v Českých Budějovicích je vybaven našimi Spacími systémy. Do penzionu samozřejmě nejde dodat systém vyrobený na míru pro každého zákazníka, a tak se jedná o tzv. univerzální varianty. Přesto si alespoň tímto způsobem můžete spaní na našem systému vyzkoušet.

  Více informací o penzionu najdete na webových stránkách.

  www.bergamocb.cz

 • Pavel Satora

  Pavel Satora

  Hodnocení postele a spacího systému je možné vyjádřit jedním slovem, a sice skvělé.

  více

  Pavel Satora, Staňkov

  Hodnocení postele a spacího systému je možné vyjádřit jedním slovem, a sice skvělé. Po asi pěti dnech si člověk přivykne na úplně jiný poleh a polohu hlavy vůči tělu, než tomu bylo na jinak konstruovaných matracích s roštem a polštářích. Vždy se na spaní těším, protože i po čtyřech hodinách spánku jsem vyspaný lépe, než tomu bylo třeba po sedmi hodinách na staré posteli. Nemám co dodat, snad jen, že ani po dvou letech nemá žádný náznak vrzání. :-) Kvalitu si musí každý vyzkoušet sám na vlastní kůži a jeho tělo mu odpoví velmi rychle.

 • Lydia Šinaľová

  Lydia Šinaľová

  So zakúpenou posteľou sme nadmieru spokojní. Je vhodná na denné aj nočné aktivity.

  více

  Lydia Šinaľová

  So zakúpenou posteľou sme nadmieru spokojní. Je vhodná na denné aj nočné aktivity. Po predchádzajúcich skúsenostiach s posteľami, táto posteľ po 2-ročnom užívaní nevykazuje žiadne znaky opotrebenia. Tento produkt odporúčam všetkým vekovým kategóriám. Ďalšou súčasťou postele sú matrace, ktoré nám nadmieru vyhovujú či už zo zdravotného alebo ergonomického hľadiska. Ďakujeme pánovi predajcovi Houdkovy za sprostredkovanie tohto tovaru a tešíme sa na budúcu spoluprácu.

  S pozdravom vaši spokojní zákazníci Šinaľoví.

 • Markéta Martínková

  Markéta Martínková

  Jsme moc spokojeni. Tedy ne moc, ale maximálně moc!

  více

  Markéta Martínková

  Jsme moc spokojeni. Tedy ne moc, ale maximálně moc! Manžel upravil osvětlení ložnice. Teď jsem konečně spokojena se spánkem.

  Markéta Martínková, Čáslav

 • Radka Gabrielová

  Radka Gabrielová

  Vřele mohu tuto firmu na spací systémy jen doporučit. I po sedmi letech jsme nadále spokojeni.

  více

  Radka Gabrielová

  Před sedmi lety jsme si zakoupili na BVV masivní postele včetně lamelového roštu na váhu, protiskluzné podložky a pěnové matrace od firmy EUROtest s.r.o. Od této doby nevíme s manželem co je bolení zad. Postele jsme si nechali vyrobit vyšší - senior, aby se nám lépe vstávalo. Máme ruční polohovací systém, který je každý den v pohybu. Pěnové matrace byly po sedmi letech již proležené. Dle doporučení od výrobce jsme se rozhodli matrace a pěnovou výplň v roštech vyměnit. Výhodou těchto lamelových roštů je, že se dají stočit do role a jsou skladné do kufru auta. Dovezli jsme lamelové rošty a staré pěnové matrace do firmy EUROtest do sídla firmy ve Starých Hodějovicích. Servis a výměna proběhla rychle a velice ochotně. Zatímco nám zaměstnanec firmy vyměňoval pěnovou výplň u lamelových roštů, ujala se nás milá paní Houšková, která nás provedla výstavními prostory, kde jsme si mohli prohlédnout masivní nábytek a spací systémy. Ještě jsme zakoupili snímatelný obal, který je možné i vyprat. Vřele mohu tuto firmu na spací systémy jen doporučit. I po sedmi letech jsme nadále spokojeni.

  Radka a Tomáš Gabrielovi, Jihlava

 • Hana a Milan Miksovi

  Hana a Milan Miksovi

  Jsme opravdu mooc rádi, že jsme si od Vás postel pořídili.

  více

  Hana a Milan Miksovi

  Jsme opravdu mooc rádi, že jsme si od Vás postel pořídili. Takové příjemné a spokojené spaní jsme si nedokázali vůbec představit. Opravdu moc děkujeme, je to úplná pohádka.

  Hana a Milan Miksovi, Brno

 • Zuzana Marešová

  Zuzana Marešová

  Naše spokojenost trvá i po roce. Na Vašich matracích se skvěle a pohodlně spí, jsme opravdu moc rádi, že je máme.

  více

  Zuzana Marešová, Brno

  Naše spokojenost trvá i po roce. Na Vašich matracích se skvěle a pohodlně spí, jsme opravdu moc rádi, že je máme.

  Zuzana Marešová, Brno

 • PaedDr. Jiří Vlček

  PaedDr. Jiří Vlček

  Spací systém splňuje individuální přístup, říká specialista na poruchy pohybového systému

  více

  Centrum léčebné rehabilitace a fyzioterapie Olma R+

  www.rehab.cz

  Bolesti zad jsou nejčastějším důvodem návštěv pacientů našeho rehabilitačního oddělení.

  Jejich příčiny jsou rozmanité. Od nedostatečné pohybové aktivity, převažující statické zátěže – jako například sedavá práce, až po stavy po úrazech. Většinou se bolesti projevují při různých pohybových aktivitách nebo nadměrné statické zátěži. Překvapivě často si však pacienti stěžují na bolesti zad po i probuzení, v horším případě již během noci. Právě noční bolesti bývají pro pacienty nejvíce stresující, protože od spánku očekávají odpočinek a snížení bolestí, které je doprovázejí při zatížení během dne.

  Tento zdánlivý paradox lze vysvětlit. Klouby, které již jsou postiženy (artrózou, tuhostí vaziva atd.) začínají bolet po určité době v nehybné poloze a zejména pak při jejich změně. Tak i páteř, jejíž součástí je mnoho meziobratlových kloubů, může vysílat bolestivé signály, zejména při nevhodné poloze během spaní a také např. při otáčení. Nepříznivá poloha, ať už na zádech, boku, či břiše je dána samozřejmě poruchou tvaru samotné páteře, ale je „podporována“ špatnou matrací, ať už příliš tvrdou nebo měkkou. Stejně tak je nutné pro bezbolestné spaní dokonalá svalová relaxace. Svaly, které obklopují naší páteř, mají tendenci při jejím postižení tuhnout a to i při ležení a opět více pokud se podložka, na které trávíme někdy i 1/3 doby života, dokonale nepřizpůsobí našemu tělu. Svaly, které jsou po delší dobu ve stálém napětí, začnou vysílat do našeho mozku „signály ohrožení“, které vnímáme jako bolest zad.

  Noční a ranní bolesti zad většinou začínají s postupujícím věkem, tak jak dochází k pozvolnému zhoršování vlastností páteře a často i ke zhoršování našeho spánku. Člověk ve vyšším věku kvalitu spacích systémů lépe ocenění, protože může pocítit velkou změnu. Neznamená to však, že v mládí můžeme spát na čemkoliv. Správná poloha během spaní je důležité pro páteř již od dětství, rozdíl je v tom, že v dětství a mládí se nevhodná matrace často neprojeví okamžitě.

  Jako prevence bolestí zad je nejdůležitější vhodný pravidelný pohybový režim a žádná sebelepší matrace ho nenahradí. Kvalitní a na vaše tělo individuálně vytvořena podložka, kterou lze podle potřeb průběžně měnit, však může podstatně snížit již nastalé potíže nebo jim napomoci předejít.

  Spací systémy firmy Eurotest tuto kvalitu a individuální přístup splňují, mohu to posoudit jako specialista na poruchy pohybového systému i jako uživatel.

Zeptejte se

Potřebujete s něčím poradit? Rádi Vám pomůžeme. Můžete se na nás obrátit pomocí online chatu nebo nám zavolat na níže uvedené telefonní číslo, na které se dovoláte každý všední den mezi 8:30 - 15:00.