ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jak vyzrát na bolest krční páteře? Zaměřte se na výběr správného polštáře

 

Anatomický polštář velikosti "B" od firmy EurotestKaždý to někdy zažil. Člověk vstane a nemůže se zbavit nepříjemné bolesti v oblasti krční páteře. Ta většinou dříve či později sama odezní, dá se jí však v nemalé míře případů zcela předejít. Mnoho lidí totiž spí na nevhodném polštáři, jejichž tvar jim sice může připadat pohodlný, netvoří však potřebnou podporu pro jejich krční páteř.

Nezanedbatelnou součástí Spacího systému od firmy Eurotest jsou tak anatomické polštáře, které jsou speciálně tvarovány s cílem vytvoření optimální podpory pro krční páteř během spánku, kdy celé tělo regeneruje. Ergonomicky správný tvar polštáře usnadňuje krevní oběh a napomáhá relaxaci zatížených svalů. Výplň polštáře je vyrobena z ověřené visco-elastické pěny, známé také pod pojmy líná či paměťová pěna. Tento materiál reaguje na zahřátí (např. od lidského těla), na jehož základě se přesně vytvaruje dle přiložené části těla a tím zaručuje nejen zmíněnou podporu, ale také maximální komfort při ležení.

Anatomický polštář hraje klíčovou roli z hlediska podpory krční páteře.

Bolesti krční páteře mohou souviset se špatným výběrem polštáře.Jihočeská rodinná společnost Eurotest nabízí ke svým unikátním Spacím systémům anatomické polštáře dvou různých velikostí. Nejoblíbenější volbou zákazníků je velikost “B”, která svými rozměry vyhovuje většině uživatelů. Varianta “C” je pak pro své vyšší provedení vhodnou volbou pro lidi se širšími rameny, kteří preferují spánek na boku a potřebují tak ještě výraznější podepření hlavy.

Pěnová výplň polštáře je zabalena do snímatelného potahu, který je možné pomocí zipu jednoduše svléct a vyprat na nižší teplotu v pračce. Potah je stejně jako výplň odolný proti roztočům a splňuje normy mezinárodně uznávané certifikace OEKO-TEX®.

Anatomický polštář si nově můžete samostatně objednat v našem e-shopu. Sjednat si můžete také schůzku v jednom ze showroomů, kde si obě velikosti polštářů můžete snadno vyzkoušet.

 

 

 

 


 

 

 

Zeptejte se

Potřebujete s něčím poradit? Rádi Vám pomůžeme. Můžete se na nás obrátit pomocí online chatu nebo nám zavolat na níže uvedené telefonní číslo, na které se dovoláte každý všední den mezi 8:30 - 15:00.