ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Spací systém 120+

  • Spací systém 120+ je speciální varianta systému určena pro lidi s váhou nad 120 kg. Základem Spacího systému zůstává dvoustranný lamelový rošt, který vyrábíme každé osobě na míru dle jeho fyzických proporcí. U provedení 120+ však využíváme speciální, dvojité materiály, určené pro výrazně větší zátež. Na rošt pokládáme termoizolační desku (tenkou matraci) z vyztužené studené pěny. V tomto provedení zabalíme celý Spací systém včetně roštu do Vámi zvoleného typu snímatelného potahu.

    Na obrázku po levé straně je Spací systém 120+ zabalený do oblíbeného snímatelného potahu typu Deluxe. Více si o výhodách tohoto provedení Spacího systému pro lidi s vyšší váhou můžete přečíst zde.

    Dodací lhůta: 3-5 týdnů (výroba na zakázku – záleží na rozměrech a dodací adrese)

Dotaz na produkt

Spací systém 120+

Souhlasím se zpravování ůdajů za účelem zpracování dotazu

Doporučit kamarádovi

Spací systém 120+

Souhlasím se zpracováním údajů za účelem odeslání formuláře

Snímatelný potah

termoizolacni deska

Mercedes

termoizolacni deska

Deluxe

termoizolacni deska

Organic

Izolační desku (tenkou matraci) balíme do speciálních snímatelných potahů. V případě tenké desky ze studené pěny doporučujeme do snímatelného potahu spolu s matrací zabalit i lamelový rošt, čímž se zabrání nežádoucímu pohybu lehké izolační desky ze studené pěny. Jak už název nápovídá, snímatelný potah lze jednoduše odepnout a vyprat či nechat vyčistit. V naší nabídce se nachází tři typy snímatelných potahů.

Mercedes:

Základní varianta Mercedes je vyrobena z odolné a elastické látky, která nemá žádnou výplň. Potah Mercedes je tvořen směsí lycry a polyesteru, lze jej vyprat, ideálně na 30°.

Deluxe:

Nejprodávanější variantou je potah Deluxe, který nabízí zajímavý kompromis pohodlí, praktičnosti a přírody. Jeho výplň tvoří vysoká vrstva přírodního rouna s vlákny z bambusové viskózy, díky které je potah Deluxe nejen velice příjemný, ale díky použití lehkého, přírodního materiálu také perfektně prodyšný. Vrchní látka potahu je v tomto případě směsí lnu s viskózou a polyesteru. Praktickou výhodou potahu Deluxe je pak možnost odepnutí pouze vrchní části potahu.

Organic:

Upřednostňujete stoprocentně přírodní materiály? Pak právě pro Vás je tu snímatelný potah Organic. Také u této varianty využíváme osvědčené přírodní rouno s vlákny z bambusové viskózy. V porovnání s potahem Deluxe je jeho vrstva nižší, zatímco vrchní látka potahu je vyrobena ze stoprocentní, organické bavlny. Potah Organic však kvůli jeho složení nedoporučujeme prát v pračce.

Podobné produkty


Zeptejte se

Potřebujete s něčím poradit? Rádi Vám pomůžeme. Můžete se na nás obrátit pomocí online chatu nebo nám zavolat na níže uvedené telefonní číslo, na které se dovoláte každý všední den mezi 8:30 - 15:00.