ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Spací systém Classic

  •  Základem Spacího systému je dvoustranný lamelový rošt, který vyrábíme každé osobě na míru dle jeho fyzických proporcí. Na rošt pokládáme termoizolační desku v podobě tenké osmicentimetrové matrace ze studené pěny.

    Na obrázku po levé straně je nejprodávanější provedení - tedy Spací systém s tenkou matrací ze studené pěny, kompletně zabalený do snímatelného potahu typu Deluxe. Více si o Spacím systému můžete přečíst zde.

    Dodací lhůta: 2-5 týdnů (výroba na zakázku – záleží na rozměrech a dodací adrese)

Dotaz na produkt

Spací systém Classic

Souhlasím se zpravování ůdajů za účelem zpracování dotazu

Doporučit kamarádovi

Spací systém Classic

Souhlasím se zpracováním údajů za účelem odeslání formuláře

Snímatelný potah

termoizolacni deska

Mercedes

termoizolacni deska

Deluxe

termoizolacni deska

Organic

Izolační desku (tenkou matraci) balíme do speciálních snímatelných potahů. V případě tenké desky ze studené pěny doporučujeme do snímatelného potahu spolu s matrací zabalit i lamelový rošt, čímž se zabrání nežádoucímu pohybu lehké izolační desky ze studené pěny. Jak už název nápovídá, snímatelný potah lze jednoduše odepnout a vyprat či nechat vyčistit. V naší nabídce se nachází tři typy snímatelných potahů.

Mercedes:

Základní varianta Mercedes je vyrobena z odolné a elastické látky, která nemá žádnou výplň. Potah Mercedes je tvořen směsí lycry a polyesteru, lze jej vyprat, ideálně na 30°.

Deluxe:

Nejprodávanější variantou je potah Deluxe, který nabízí zajímavý kompromis pohodlí, praktičnosti a přírody. Jeho výplň tvoří vysoká vrstva přírodního rouna s vlákny z bambusové viskózy, díky které je potah Deluxe nejen velice příjemný, ale díky použití lehkého, přírodního materiálu také perfektně prodyšný. Vrchní látka potahu je v tomto případě směsí lnu s viskózou a polyesteru. Praktickou výhodou potahu Deluxe je pak možnost odepnutí pouze vrchní části potahu.

Organic:

Upřednostňujete stoprocentně přírodní materiály? Pak právě pro Vás je tu snímatelný potah Organic. Také u této varianty využíváme osvědčené přírodní rouno s vlákny z bambusové viskózy. V porovnání s potahem Deluxe je jeho vrstva nižší, zatímco vrchní látka potahu je vyrobena ze stoprocentní, organické bavlny. Potah Organic však kvůli jeho složení nedoporučujeme prát v pračce.

Podobné produkty

Zeptejte se

Potřebujete s něčím poradit? Rádi Vám pomůžeme. Můžete se na nás obrátit pomocí online chatu nebo nám zavolat na níže uvedené telefonní číslo, na které se dovoláte každý všední den mezi 8:30 - 15:00.