O nás

EUROtest, s.r.o - spací systémy

Kdo jsme a kde sídlíme?

Firma Eurotest je česká společnost se sídlem ve Starých Hodějovicích u Českých Budějovic, která se od roku 2005 specializuje na výrobu a vývoj spacích systémů, k nimž neodmyslitelně patří i postele z masivního dřeva. Jsme jihočeská rodinná firma založená na konci minulého století s perspektivním výhledem do budoucna a náš tým je v současnosti tvořen necelou třicítkou pracovníků, díky kterým Vám můžeme poskytnout v rámci českého trhu jedinečný výrobek a službu.

Co nabízíme?

Našim zákazníkům nabízíme nejen moderní alternativu ke zdravotním matracím, ale i bezplatnou službu ve formě poradenství a servisu po dobu 25 let. Naší nabídkou oslovujeme široký okruh zákazníků formou prezentace na výstavách v České republice, na Slovensku a v Německu. Sjednanou zakázku posléze v našem sídle sami zhotovíme na míru a přivezeme zákazníkovi k němu domů, kde až po montáži a kontrole kvality výrobku následuje platba.

Co je naším cílem?

Filozofie firmy je taková, že chceme, aby zákazník docílil trvalé spokojenosti již při prvním nákupu. Naší prioritou není prodávat zákazníkovi stejný výrobek opakovaně. Proto nabízíme flexibilní spací systém a kvalitní postele z masivního dřeva. S tím se pojí také kompletní servis a poradenství po dobu 25 let. Má-li zákazník bolesti a je ochoten hledat řešení, snažíme se pak společně s ním všechny potenciální problémy spojené s naší službou vyřešit. Tímto způsobem chceme dosáhnout hlavního cíle – zdravého spaní bez bolesti. Spokojenost zákazníka je pro nás totiž stěžejní a tomu musí odpovídat kvalita výrobků a našich služeb.