Spací systém – variabilní lamelová matrace s důrazem na zdravé spaní

Tu situaci zná snad každý. Po dlouhé úvaze se rozhodnete zainvestovat do určité matrace, na které se Vám však posléze nespí dobře a dříve či později jste nuceni znovu hledat novou alternativu. Chcete-li tomuto problému jednou pro vždy předejít, pak právě pro Vás je tu řešení v podobě spacího systému.

Úspěchy za hranicemi

Český trh kouzlo spacích systémů teprve objevuje, na západ od našich hranic jde však o úspěšný projekt se zavedeným názvem. Tzv. Schlafsystem (česky spací systém) slaví dlouhodobé úspěchy zejména v Rakousku a jižní části Německa, početnou základnu spotřebitelů ale najdeme i ve Švýcarsku a severní Itálii. V těchto zemích působí řada společností zabývajících se výrobou a prodejem spacích systémů, za nejznámější můžeme označit firmy Hüsler Nest, Samina či ProNatura. V tuzemsku je paleta výrobců výrazně užší, určitým průkopníkem v tomto ohledu je pak jihočeská rodinná firma Eurotest, která se vývojem a následným prodejem spacích systémů zabývá již od roku 2005, v roce 2011 navíc úspěšně expandovala i na německý a slovenský trh.

Ptáte se, co pojem spací systém vlastně znamená? Pak si představte něco na způsob lamelové matrace zabalené do pevného, snímatelného obalu. Stěžejní roli v celém systému představuje dvoustranný lamelový rošt, vyrobený na míru podle fyzických proporcí zákazníka tak, aby tvořil ideálně tvarovanou podporu pro jeho tělo. Právě správná podpora těla je naprosto klíčovým faktorem pro regeneraci páteře během spánku. Rošt je spolu s termoizolační vložkou zabalen do snímatelného obalu z přírodních materiálů a celý systém tak vyniká nejen svou ortopedickou funkcí, ale i skvělou prodyšností.

 

Investice, která se vyplatí

Investice, která se vyplatí

Vůbec největší předností spacího systému je pak jeho flexibilita s výhledem do budoucna. Firma Eurotest totiž svým zákazníkům nabízí k produktu servis a poradenství. V případě servisu jde především o možnost výměny zátěžových pěnových hranolů v roštu, čímž je zajištěna nejen stále pevná podpora těla, ale zároveň je v případě potřeby umožněna změna tvrdosti jednotlivých částí. Naše poradenství pak mohou využít zejména ti zákazníci, kteří mají během spánku se zády problém. Právě v tom tkví hlavní kouzlo spacího systému. Jeho uživatel investuje nejen do zdravého spánku, ale i do budoucnosti. Životnost systému je totiž díky principu servisu a poradenství prakticky neomezená.

Chcete-li se o spacích systémech dozvědět více, nacházíte se na správném místě. Vítejte na webových stránkách společnosti Eurotest, kde se můžete se složením a funkcemi spacího systému seznámit podrobněji, nebo se třeba podívat na krátkou videoprezentaci přiloženou k tomuto textu. K zakoupení produktu můžete využít internetový obchod, preferujete-li osobní kontakt a vyzkoušení výrobku na vlastní kůži, neváhejte navštívit náš stánek s odbornými poradci na výstavách, na nichž se pravidelně objevujeme v Česku, Slovensku i Německu, a nebo navštivte náš showroom ve Starých Hodějovicích u Českých Budějovic. V takovém případě využijte náš formulář pro rezervaci termínu poradenství a vyberte si termín, který se Vám hodí.