Výroba a materiály

 

Prohlédněte si, jakým způsobem vyrábíme spací systémy a jaké materiály při tom používáme. Jedná se výhradně o materiály ze zemí Evropské unie včetně České republiky.

 

Bukové lamelyBukové lamely

Bukové lamely

Pro naše rošty používáme nejkvalitnější bukové lamely ze Španělska, které se skládají ze sedmi tenkých vrstev, aby byly dostatečně pružné a odolaly tlaku. Každou lamelu kontrolujeme a zabrušujeme pro účely vlastní kompletace roštů pro spací systém.
Pěnové nosníkyPěnové nosníky

Pěnové nosníky

Při výrobě spacích systémů využíváme pěnové nosníky od prověřené rakouské firmy Eurofoam. K dispozici máme mnoho různých typů tuhosti a na základě našich dlouholetých zkušeností se snažíme docílit optimální kombinace pro každého našeho zákazníka.
Bavlněné kapsyBavlněné kapsy

Bavlněné kapsy

Pěnové nosníky ukládáme do kapes z nejpevnější dostupné látky z nebílené bavlny, která je vyráběna v jižních Čechách a zajišťuje celému roštu dostatečnou prodyšnost a odolnost.
Kompletace roštůKompletace roštů

Kompletace roštů

Spací systémy sami kompletujeme ve firemním sídle, přičemž nejdůležitější část celého systému tvoří lamelový rošt. Pro každý rošt sami vybíráme takové materiály, aby co nejlépe odpovídaly postavě daného zákazníka. Naši lidé pak celý rošt na míru zhotoví.
Termoizolační vložky

Termoizolační vložky

Na zhotovený rošt pokládáme tenkou, šest centimetrů vysokou termoizolační vložku ze studené pěny (vyrobeno v Německu). I v tomto případě máme na výběr více možností, alternativou je totiž osmicentimetrová vložka z latexu (belgický původ), která je zabalena samostatně.
Snímatelný obalSnímatelný obal

Snímatelný obal

Celý spací systém je na závěr zabalen do snímatelného obalu. Zákazník má na výběr ze tří možností - Bamboo, Deluxe a Mercedes. Tyto tři varianty spacích systémů se mezi sebou liší právě vnějším obalem, který je zpravidla vyroben z pevných látek, aby celý spací systém držel správný tvar. Všechny varianty jsou zároveň kompletně snímatelné a je možné je vyprat.