ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Filozofie jihočeské rodinné firmy Eurotest

    Naše filozofie

Zhruba třetinu života stráví každý z nás spánkem. Správná regenerace během spánku je přitom základním stavebním kamenem pro zdraví lidského těla. Každý člověk se může rozhodnout, jaké podmínky svému tělu k regeneraci poskytne.

Cílem rodinné firmy Eurotest je poskytnout svému zákazníkovi takový výrobek, který vytvoří ke správné regeneraci optimální prostředí. Jelikož je člověk součástí přírody, sázíme na nezpochybnitelnou sílu čistého, masivního dřeva, které používáme pro výrobu našich postelí na míru. Do nich pak patří náš jedinečný Spací systém, navržený dle přirozené stavby lidského těla. Důraz klademe nejen na pohodlí zákazníka a nadčasový design, ale také na dlouhodobou životnost našich produktů.

Tisíce spokojených zákazníků jsou tím nejlepším důkazem o správnosti naší filozofie. Dopřejte i Vy svému tělu to nejlepší a zařaďte se mezi ně. Každý z Vás, kdo díky našemu výrobku ráno vstává do nového dne plný energie, je pro mě nesmírným potěšením a motivací do další práce.

Stanislav Muška
zakladatel firmy Eurotest

Výroba Spacích systémů

Bukové lamely

Pro výrobu našich dvoustranných lamelových roštů používáme nejkvalitnější bukové lamely ze Španělska, které se skládají ze sedmi tenkých vrstev, aby byly dostatečně pružné a odolaly tlaku. Každou lamelu kontrolujeme a zabrušujeme pro účely vlastní kompletace roštu, který tvoří základní stavební kamen každého Spacího systému.

Pěnové hranoly

Při výrobě Spacích systémů využíváme pěnové hranoly od prověřeného rakouského výrobce. K dispozici máme různé typy tuhosti a na základě našich dlouholetých zkušeností se snažíme docílit optimální kombinace pro každého našeho zákazníka.

Bavlněné kapsy

Pěnové hranoly ukládáme do bavlněných kapes vyráběných na míru dle požadových rozměrů Spacího systému. Výrobcem tohoto materiálu je osvědčená slovenská společnost.

Kompletace roštů

Každý Spací systém kompletují naši pracovníci přímo ve firemní dílně, přičemž nejdůležitější část celého systému tvoří dvoustranný lamelový rošt. Pro každý rošt sami vybíráme takové materiály, aby co nejlépe odpovídaly postavě daného zákazníka. Naši lidé pak celý rošt na míru zhotoví.

Izolační desky

Na zhotovený rošt pokládáme izolační desku, v podstatě tenkou matraci. Výběr materiálu v tomto případě určuje zákazník, volí mezi deskou ze studené pěny německé výroby a latexovým jádrem z dílny belgické společnosti (viz obrázek).

Snímatelný potah

Na závěr je Spací systém zabelen do snímatelného potahu. Zákazník má na výběr z více možností, jednotlivé varianty se liší designem a složením. I výška potahu je dána preferencí zákazníka, snímatelný potah může být vyroben pro kompletní systém (viz obrázek), nebo pouze klasicky pro vrchní tenkou matraci.

Zeptejte se

Potřebujete s něčím poradit? Rádi Vám pomůžeme. Můžete se na nás obrátit pomocí online chatu nebo nám zavolat na níže uvedené telefonní číslo, na které se dovoláte každý všední den mezi 8:30 - 15:00.