ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace s výhledem dopředu. Spací systém je řešením pro Vaše děti

Spací systém od firmy Eurotest nabízí ideální řešení pro Vaše děti. Nechte matraci růst s Vašimi potomky!Věčné dilema pro každého rodiče. Chci dopřát svému dítěti to nejlepší, ale má smysl do něčeho dávat hodně peněz, když z toho za chvíli vyroste? Řeč nemusí být jen o zimní obuvi nebo lyžařském vybavení, podobnou otázku si leckterý rodič klade i při výběru matrace pro své děti. Na jednu stranu na svých dětech šetřit nechceme. Na druhou stranu víme, že tělo dítěte se vyvíjí velmi rychle, a tak tvrdost matrace vhodná pro páteř šestiletého prvňáka už o pár let později vůbec nemusí fungovat dobře. Má tedy smysl dítěti pořizovat kvalitní matraci?

Nepochybně ano. Děti a mladí lidé dnes trpí problémy se zády daleko častěji, než tomu bylo dříve. Na vině jsou známé důvody, především pozměněný styl života, který se z velké části odehrává před obrazovkou. Ani sebelepší matrace nedostatek pohybu nenahradí, přesto sehrává klíčovou roli v tom, nakolik si těžce zkoušená záda přes noc mohou odpočinout a zregenerovat, což je naprosto nezbytný předpoklad pro jejich správné fungování.Proč je Spací systém ideální matrací pro Vaše děti?

Kvalitní postel z masivního dřeva dětem vydrží na mnoho let do budoucna.Moderní lamelová matrace, koncept zvaný Spací systém, tyto stěžejní požadavky splňuje. Zároveň však řeší také problém zmíněný v úvodu tohoto článku. Spací systém totiž s dítětem dokáže růst, reagovat na vývoj jeho fyzických proporcí. Dvoustranný lamelový rošt, který v rámci Spacího systému přebírá klíčovou podpůrnou funkci, je vždy vyroben na základě aktuální váhy jeho uživatele. Možnost výměny jednotlivých pěnových hranolů uvnitř roštu, jejichž kombinace ve výsledku určuje tuhost celého systému, pak uživateli umožňuje flexibilně reagovat na vývoj své váhy, aniž by musel hledat a pořizovat novou matraci. Všechny jednotlivé komponenty Spacího systému jsou nahraditelné, tudíž stačí v průběhu let pouze vyměňovat jednotlivé části dle potřeby.

Překážkou není ani atypický rozměr postele, do které se matrace pořizuje. Děti mají ve svém pokoji často rozšířená lůžka, do kterých není vždy snadné sehnat matraci odpovídajících rozměrů. Možnosti Spacího systému jsou v tomto směru takřka neomezené, každý kus se vyrábí na zakázku a tak lze matraci vyrobit širší, užší nebo delší, jak je potřeba.

Díky širokým možnostem úprav je Spací systém dlouhodobým řešením pro Vaše děti.Ideální je pak Spací systém zkombinovat s kvalitní postelovou konstrukcí. Jihočeská rodinná firma Eurotest věří v sílu přírodních materiálů, a tak kromě Spacího systému nabízí také postele z masivního dřeva. Zájemce si může vybrat z několika různých druhů dřevin a modelů, společným jmenovatelem všech variant však zůstává využití kvalitního masivního dřeva, které zaručuje naprostou stabilitu postele a její dlouhodobou životnost.

Stejně jako Spací systém jsou i postele vyráběny vždy na zakázku a tak si zájemce může zvolit přesně takové rozměry, jaké potřebuje. Opět platí, že se investice v případě dětí vyplatí na mnoho let dopředu. Díky snadné demontáži a následné montáži postele může tento kousek přírody s Vaším synem či dcerou snadno putovat třeba i v době studií, kdy děti obvykle opouští své domovy. Kvalitní provedení z masivního dřeva také nabízí možnost případného využití i pro další generaci. Není výjimkou, že pořádné postele z masivu vydrží sloužit i desítky let.

Koncept firmy Eurotest nabízí ideální řešení pro Vaše děti. Neváhejte ho využít a dopřejte tak svým dětem výrobek, který bude spolehlivě sloužit jejich zdraví s výhledem na dlouhou dobu dopředu.

 

 


 

 

 

Zeptejte se

Potřebujete s něčím poradit? Rádi Vám pomůžeme. Můžete se na nás obrátit pomocí online chatu nebo nám zavolat na níže uvedené telefonní číslo, na které se dovoláte každý všední den mezi 8:30 - 15:00.