Spací systém Eco

  • Preferujete přírodní materiály? Pak právě Spací systém Eco je tou správnou variantou pro Vás. Základem Spacího systému zůstává dvoustranný lamelový rošt, který vyrábíme každé osobě na míru dle jeho fyzických proporcí. Na rošt v tomto případě pokládáme deset centimetrů vysokou matraci ze 100% přírodního kaučuku. Do snímatelného potahu dle Vašeho výběru v tomto provedení zabalíme pouze kaučukové jádro. Spací systém Eco doporučujeme lidem s váhou do 105 kg.

    Na obrázku po levé straně je Spací systém Eco s typem snímatelného potahu Organic. Více si o Spacím systému Eco můžete přečíst zde.

    Dodací lhůta: 3-4 týdny (výroba na zakázku)

    eco friendly bez kruhu 2

Dotaz na produkt

Spací systém Eco

Souhlasím se zpravování ůdajů za účelem zpracování dotazu

Doporučit kamarádovi

Spací systém Eco

Souhlasím se zpracováním údajů za účelem odeslání formuláře

Snímatelný potah

termoizolacni deska

Mercedes

termoizolacni deska

Deluxe

termoizolacni deska

Organic

Izolační desku (tenkou matraci) balíme do speciálních snímatelných potahů. V případě tenké desky ze studené pěny doporučujeme do snímatelného potahu spolu s matrací zabalit i lamelový rošt, čímž se zabrání nežádoucímu pohybu lehké izolační desky ze studené pěny. Jak už název nápovídá, snímatelný potah lze jednoduše odepnout a vyprat či nechat vyčistit. V naší nabídce se nachází tři typy snímatelných potahů.

Mercedes:

Základní varianta Mercedes je vyrobena z odolné a elastické látky, která nemá žádnou výplň. Potah Mercedes je tvořen směsí lycry a polyesteru, lze jej vyprat, ideálně na 30°.

Deluxe:

Nejprodávanější variantou je potah Deluxe, který nabízí zajímavý kompromis pohodlí, praktičnosti a přírody. Jeho výplň tvoří vysoká vrstva přírodního rouna s vlákny z bambusové viskózy, díky které je potah Deluxe nejen velice příjemný, ale díky použití lehkého, přírodního materiálu také perfektně prodyšný. Vrchní látka potahu je v tomto případě směsí lnu s viskózou a polyesteru. Praktickou výhodou potahu Deluxe je pak možnost odepnutí pouze vrchní části potahu.

Organic:

Upřednostňujete stoprocentně přírodní materiály? Pak právě pro Vás je tu snímatelný potah Organic. Také u této varianty využíváme osvědčené přírodní rouno s vlákny z bambusové viskózy. V porovnání s potahem Deluxe je jeho vrstva nižší, zatímco vrchní látka potahu je vyrobena ze stoprocentní, organické bavlny. Potah Organic však kvůli jeho složení nedoporučujeme prát v pračce.

Podobné produkty


Zeptejte se

Potřebujete s něčím poradit? Rádi Vám pomůžeme. Můžete se na nás obrátit pomocí online chatu nebo nám zavolat na níže uvedené telefonní číslo, na které se dovoláte každý všední den mezi 8:30 - 15:00.